DENGIAME ŠIAUDINIUS IR NENDRINIUS STOGUS.

Ekologiškumas, patvarumas, kokybiškumas, jaukumas...

Laiko patikrinta!

siaudiniai-stogai-titulinis1Kažkada mūsų senoliai gerai pažino šiaudinį stogą. Juk būtent jis, savo termoizoliacinių savybių dėka, suteikdavo šilumos šaltą žiemą ir gaivos, kaitrią vasarą. Šiandiena dažnas, planuodamas statyti namą, pirtį, pavėsinę ar kitą statinį ieško ne tik ekonomiškų, bet ir originalių, ekologiškų sprendimų. Daugelis iš mūsų renkamės įprastą skardinį, šiferio plokščių ar net betono stogą. Mes siūlome pažvelgti naujai į senas tradicijas turinčias stogo dangas. Būtent šiaudinis stogas  gali suteikti Jūsų aplinkai išskirtinį grožį, o namuose švarų orą. Tuo pačiu padės ir sutaupyti. Kodėl?

siaudiniai-stogai-titulinis3Šiaudiniam stogui galima nedaryti papildomos vidinės pusės apdailos, lietvamždžių, apšiltinimo. Paskaičiavus kitokių stogų 1kv.m. samatos  kainą (stogo danga +  darbas + apšiltinimas + apdaila + dažai + dažymas + lietvamždžiai ir t.t.. ) suprasite, kad nendrinis ar šiaudinis stogas nėra brangus.

Pavėsinės, dengtos šiaudiniu arba nendriniu stogu, iš ties neįprastas, bet labai unikalus sprendimas. Šios pavėsinės iš tikro pateisina patį žodį Pavėsinė. Karštą dieną čia rasite tikrą pavėsį. Šiaudų stogai pavėsinėms ypatingi tuo, jog šiaudais galime “žaisti” ir sukurti stogo atbrailas kaip norisi – vienur ilgesnes, kitur trumpesnes, galima siaudais ornamentuoti. Harmoningai dera su kraštovaizdžiu, o  savo išskirtinumu konkuruoja su pačia prabangiausia stogo danga.

Šiaudų plastiškumas leidžia padaryti stogą tokį, kokį svajojate!

Šiaudinių ir nendrinių stogų skirtumai

 • Šiaudiniai stogai
  Vizualinis skirtumas. Šiaudai yra plonesni nei nendrės ir šiaudais dengiamas stogas gali turėti įvairesnių stogo dangos puošimo detalių.
 • Nendriniai stogai
  Nendriniai stogai suteikia stogui masyvumo :
  * vizualinis išskirtinumas
  * ekologija
  * puiki izoliacija nuo garso
  * nebereikia lietaus nuleidimo sistemos